Zabiegi rehabilitacyjne – MF Fizjoterapia Wrocław

Zabiegi rehabilitacyjne – MF Fizjoterapia Wrocław
Specjalność
Info

MF Fizjoterapia stanowi wysokiej klasy centrum medyczne, w którym osoby po urazach, kontuzjach i wypadkach mogą uzyskać wsparcie profesjonalistów w procesie dochodzenia do zdrowia i sprawności. Podstawą działania rehabilitacyjnego centrum, jest odpowiednia diagnostyka chorych i ich urazów, dzięki której można drobiazgowo zlokalizować problem sprawnościowy i przystąpić do jego leczenia.

Wykwalifikowana kadra zatrudniona w MF Fizjoterapia indywidualnie podchodzi do każdego przypadku, stawiając sobie za cel jak najlepsze zdiagnozowanie urazu, a później dostosowanie do niego każdego z etapów leczenia. Poza terapią manualną, działania rehabilitantów wspierają nowoczesne urządzenia oraz przyjmujący na miejscu laryngolog, który służy wsparciem przy problemach z narządem słuchu i mowy.

Laryngolog oraz fizjoterapeuci współpracują ze sobą w ramach każdego przypadku, tak, by chory otrzymał kompleksową pomoc i wsparcie w odzyskiwaniu kondycji i dochodzeniu do siebie po operacjach, zabiegach czy wypadkach.

MF Fizjoterapia

Gdzie dzwonić
717575923
NIP
8851573556
REGON
021176990
Siedziba
ul. Łagiewnicka 12 50-512 Wrocław
  • Zabiegi rehabilitacyjne – MF Fizjoterapia Wrocław