Tespol Sp. z o.o. – oferta multimetrów cyfrowych

Tespol Sp. z o.o. – oferta multimetrów cyfrowych
Specjalność
Info

Szukasz najlepszej aparatury pomiarowej? Jeśli tak to nasza firma Tespol Sp. z o.o to doskonały wybór dla Ciebie. Współpracujemy z wieloma producentami, dzięki czemu możemy zapewnić bardzo szeroki wybór produktów, a to, że istniejemy na rynku od przeszło 25 lat, jest doskonałym świadectwem oferowanych przez nas produktów.

Multimetr cyfrowy z oferty firmy Tespol fot.1

Wśród produktów, które oferujemy, znajdują się oscyloskopy, multimetry, wzmacniacze prądowe, torby ekranowane, analizatory widma i wiele innych. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy w naszej ofercie mógł znaleźć dokładnie taką aparaturę, jak potrzebuje.

Multimetr cyfrowy z oferty firmy Tespol fot.2

Zapewniamy także szereg usług serwisowych, które obejmują naprawę oraz kalibrację urządzeń pomiarowych, serwis systemów radiokomunikacyjnych i radiodyfuzyjnych oraz wiele innych produktów. Mamy w sprzedaży między innymi produkty takich producentów jak Hioki, Reeco, LitePoint i wielu innych. Dzięki doświadczeniu naszych pracowników jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne wsparcie każdemu z naszych klientów. Zapraszamy bardzo serdecznie.

Tespol Sp. z o.o.

Gdzie dzwonić
717836360
NIP
8992410135
REGON
930513685
Siedziba
Klecińska 125 54-413 Wrocław
  • Tespol Sp. z o.o. – oferta multimetrów cyfrowych
  • Tespol Sp. z o.o. – oferta multimetrów cyfrowych