Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl – aukcje sprzętu poleasingowego

Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl – aukcje sprzętu poleasingowego
Specjalność
Info

Poleasingowe.pl to miejsce w którym możesz kupić sprawdzony pojazd w atrakcyjnej cenie. Dostępne są samochody poleasingowe, poflotowe oraz powindykacyjne. Szeroka oferta sprawią, że jest to miejsce odpowiednia dla osób poszukujących aut osobowych, dostawczych, ciężarowych, a także autobusów, motocykli czy maszyn rolniczych i budowlanych.

 

Samochód poleasingowy z aukcji na Poleasingowe.pl fot.1

Zakup za pośrednictwem portalu jest korzystny, ponieważ każdy oferowany pojazd posiada szczegółowy opis wykonany przez biegłych rzeczoznawców. Fakt ten sprawia, że stan faktyczny będzie zgodny z opisem umieszonym na stronie. Sprzedaż odbywa się w formacie aukcyjnym. Określasz kwotę jaką jesteś w stanie przeznaczyć na pojazd i jeśli będzie ona najwyższa wraz z końcem aukcji stajesz się nowym właścicielem.

 

Samochód poleasingowy z aukcji na Poleasingowe.pl fot.2

System sprzedaży jest bardzo prosty oraz przejrzysty. Można skorzystać z dwóch trybów licytacji. Istnieje możliwość samodzielnego wpisywania kwoty podbicia lub licytacja z agentem, która polega na określeniu maksymalnej kwoty za którą chcemy kupić pojazd, a agent będzie samodzielnie prowadził licytację przebijając kwoty innych użytkowników.

Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl

Gdzie dzwonić
801009409
NIP
8942976550
REGON
021014968
Siedziba
ul. Lipowa 2 55-300 Środa Śląska