Med-Orth – buty ortopedyczne Wrocław

Med-Orth – buty ortopedyczne Wrocław
Specjalność
Info

Med-Orth to sklep zapewniający nowoczesny sprzęt ortopedyczny oraz sprzęt do rehabilitacji dla dzieci oraz dorosłych. Na oferowane zaopatrzenie ortopedyczne można uzyskać dofinansowanie z NFZ lub z PCPR. W ofercie Med-Orth znajduje się miedzy innymi obuwie ortopedyczne robione na zamówienie w dobrej cenie.

obuwie ortopedyczne

Buty ortopedyczne ze sklepu Med-Orth Wrocław fot.1

Dodatkowo na zamówienie mogą zostać wykonane wkładki ortopedyczne, gorsety i ortezy służące do rehabilitacji i pionizacji. Technicy protetycy wykonają protezy górne i dolne, w taki sposób aby były dobrze dopasowane i maksymalnie funkcjonalne. Po amputacji kończyny proteza nogi bądź proteza ręki sprawi, że osoba cierpiąca szybciej i łatwiej będzie wracać do codziennego życia.

obuwie ortopedyczne wrocław

Buty ortopedyczne ze sklepu Med-Orth Wrocław fot.2

W sklepie można także nabyć stabilizatory barku, uda, łokcia, kolana, itd., a także poduszki ortopedyczne, piłki rehabilitacyjne, taśmy do tapingu, opatrunki syntetyczne, a nawet wózki inwalidzkie. Dla osób, które nie mogą ruszać się z łóżka, są specjalne artykuły i materace antyodleżynowe. Osoby zatrudnione firmie cechuje wrażliwość, empatia i cierpliwość.

Sklep Ortopedyczny Med-Orth

Gdzie dzwonić
713723033
NIP
8990027389
REGON
930326316
Siedziba
Kościuszki 173 50-438 Wrocław
  • Med-Orth – buty ortopedyczne Wrocław
  • Med-Orth – buty ortopedyczne Wrocław