ForceGSM – serwis telefonów i laptopów

ForceGSM – serwis telefonów i laptopów
Specjalność
Info

Szukacie Państwo miejsca gdzie kupicie, jak również naprawicie swój smartfon lub laptop? Zapraszamy do kontaktu z nami, z Serwisem Telefonów Komórkowych ForceGSM! Jesteśmy do Waszej dyspozycji w takich miastach jak Wrocław, Oława, Kalisz, Katowice, Legnica, posiadamy 16 sklepów i 6 punktów serwisowych. Jesteśmy firmą z 12-letnią tradycją. Początkowo zajmowaliśmy się sprzedażą urządzeń mobilnych z czasem rozszerzając działalność o usługi związane z naprawą sprzętu.

Najpierw były to podstawowe usługi serwisowe polegające na zdjęciu blokady sim-lock a obecnie proponujemy Państwu oprócz podstawowych również bardziej skomplikowane naprawy Waszego smartfona czy laptopa. W naszej ofercie jest serwis sprzętu, który przeprowadzimy na miejscu w naszych punktach, jak również serwis wysyłkowy i mobilny.

Serwis wysyłkowy polega na tym, że po wypełnieniu krótkiego formularza zgłoszeniowego dostępnego na naszej stronie internetowej, wysyłacie Państwo swój sprzęt do nas, a my po dokonaniu naprawy odeślemy laptop lub smartfon pod wskazany adres.

Serwis mobilny to usługa polegająca na tym, że dojedziemy we wskazane przez Państwo miejsce, gdzie zmierzymy się z problemem. Serwis mobilny jest do dyspozycji 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22.Świadczymy również usługi dla firm. W celu uzyskania bliższych szczegółów prosimy o zajrzenie na naszą stronę internetową www.forcegsm.pl.

ForceGSM

Strona WWW
Gdzie dzwonić
783675000
NIP
8842510527
REGON
021020124
Siedziba
ul. Hallera 52 50-984 Wrocław
  • ForceGSM – serwis telefonów i laptopów