Dla Serca – przychodnia kardiologiczna we Wrocławiu

Dla Serca – przychodnia kardiologiczna we Wrocławiu
Specjalność
Info

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca to miejsce, gdzie każdy pacjent zostaje potraktowany z należytą troską. Dbajcie o swoje zdrowie - w szczególności, jeżeli chodzi o serce. Mamy je tylko jedno, dlatego, jeżeli istnieją jakiekolwiek obawy, należy jak najszybciej umówić się na wizytę do kardiologa.

W naszej poradni możecie liczyć na takie usługi, jak wystawianie recept ze zniżką (jeżeli pacjent posiada jest ubezpieczony), EKG, Holter, badanie usg, itd. Nasza przychodnia znajduje się w łatwo dostępnym miejscu dla wszystkich mieszkańców Wrocławia. Bez trudu będziecie mogli do nas dotrzeć na umówioną wizytę. Bazujemy na nowoczesnym sprzęcie medycznym, który umożliwia nam wykonanie dokładnych badań.

Pamiętajcie o tym, że łatwiej jest zapobiegać niż leczyć. Im wcześniej zgłosicie się do poradni kardiologicznej, tym dla Was lepiej. Mamy nadzieję, że zyskamy Wasze zaufanie. Z usług naszej poradni korzysta już wielu pacjentów, dlatego jeżeli odczuwacie potrzebę, zawsze możecie do nich dołączyć. Zapraszamy.

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca

Strona WWW
Gdzie dzwonić
713726164
NIP
6131421573
REGON
022203944
Siedziba
ul. Kamieńskiego 225/1U 51-124 Wrocław
  • Dla Serca – przychodnia kardiologiczna we Wrocławiu