Dla Serca – przychodnia kardiologiczna we Wrocławiu

Dla Serca – przychodnia kardiologiczna we Wrocławiu
Specjalność:
Info:

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca to miejsce, gdzie każdy pacjent zostaje potraktowany z należytą troską. Dbajcie o swoje zdrowie – w szczególności, jeżeli chodzi o serce. Mamy je tylko jedno, dlatego, jeżeli istnieją jakiekolwiek obawy, należy jak najszybciej umówić się na wizytę do kardiologa.

W naszej poradni możecie liczyć na takie usługi, jak wystawianie recept ze zniżką (jeżeli pacjent posiada jest ubezpieczony), EKG, Holter, badanie usg, itd. Nasza przychodnia znajduje się w łatwo dostępnym miejscu dla wszystkich mieszkańców Wrocławia. Bez trudu będziecie mogli do nas dotrzeć na umówioną wizytę. Bazujemy na nowoczesnym sprzęcie medycznym, który umożliwia nam wykonanie dokładnych badań.

Pamiętajcie o tym, że łatwiej jest zapobiegać niż leczyć. Im wcześniej zgłosicie się do poradni kardiologicznej, tym dla Was lepiej. Mamy nadzieję, że zyskamy Wasze zaufanie. Z usług naszej poradni korzysta już wielu pacjentów, dlatego jeżeli odczuwacie potrzebę, zawsze możecie do nich dołączyć. Zapraszamy.

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca

Strona WWW:
Gdzie dzwonić:
713726164
NIP:
6131421573
REGON:
022203944
Siedziba:
ul. Kamieńskiego 225/1U 51-124 Wrocław
  • Dla Serca – przychodnia kardiologiczna we Wrocławiu