Dania kuchni japońskiej w restauracji Maiko Sushi Wrocław

Dania kuchni japońskiej w restauracji Maiko Sushi Wrocław
Specjalność
Info

Maiko Sushi to jedna z najpopularniejszych, wrocławskich restauracji serwująca sushi na wysokim poziomie i w smakach, których większość klientów nie miała jeszcze okazji odkryć! Zamówienia w Maiko Sushi można dokonywać zarówno na miejscu, jak i telefonicznie, dzięki czemu każdy może wybrać najlepszą dla siebie formę.

Sushi Wrocław fot.1

Szef kuchni serwuje sushi w różnych wariantach, od pojedynczych potraw po całe zestawy pozwalające się cieszyć różnorodnością smaków surowej ryby. Największym uznaniem klientów cieszą się duże zestawy Hot Maiko Delux zawierające nawet 26 sztuk różnego sushi, a także krewetki w tempurze, sałatki oparte na rybie, zupy czy zestawy lunchowe.

Sushi Wrocław fot.2

Wśród szerokiego wyboru można tu dostać kultowe Nigiri kuszące kolorem i smakiem świeżej krewetki, tradycyjne hosomaki, futomaki, kolorowe uramaki z ziołami, gunkany z kawiorem, zwijane łososiem oyomaki ale i nadziane mięsem tatary, które dzięki rybnemu charakterowi nabierają zupełnie nowego wymiaru. Wszystkie dania podawane w Maiko Sushi są świeże i pyszne.

Restauracja Maiko Sushi

Gdzie dzwonić
722770770
NIP
8952208189
REGON
384040559
Siedziba
ul. Zakładowa 20 50-231 Wrocław