Cyfrowa Drukarnia Etykiet Arti-Bau

Cyfrowa Drukarnia Etykiet Arti-Bau
Specjalność
Info

Arti-Bau sp. z o.o. to cyfrowa drukarnia etykiet, która zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Od wielu lat działamy na rynku, zapewniając swoim klientom szybką realizację każdego zlecenia. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, dzięki czemu szybko i sprawnie jesteśmy w stanie podejść do każdego zamówienia.

Drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau fot.1

Nasza technologia oparta jest o cyfrowy druk na wąskiej wstędze. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej nietypowe zamówienia, a wśród nich: etykiety na okazjonalne nakłady produkcyjne, etykiety personalizowane i wiele więcej. W naszej ofercie znaleźć możecie znacznie więcej produktów.

Drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau fot.2

Etykiety cyfrowe pełnokolorowe, etykiety wielowarstwowe, etykiety z drukiem od strony kleju, saszetki, etykiety uszlachetnione - jest tego znacznie więcej. Nasza siedziba znajduje się na Dolnym Śląsku, ale współpracujemy z firmami z innych miast. Produkujemy wszystkie rodzaje etykiet, oferując Wam przy tym atrakcyjne ceny. Mamy nadzieje, że będziecie zadowoleni z naszych usług. Zapraszamy.

Drukarnia Etykiet Arti-Bau

Strona WWW
Gdzie dzwonić
717822678
NIP
8971746284
REGON
020841468
Siedziba
ul. Brzozowa 8 55-040 Ślęza
  • Cyfrowa Drukarnia Etykiet Arti-Bau
  • Cyfrowa Drukarnia Etykiet Arti-Bau