Centrum Rehabilitacji Gawłowska – fizjoterapeuta Wrocław

Centrum Rehabilitacji Gawłowska – fizjoterapeuta Wrocław
Specjalność
Info

Jeżeli potrzebujesz rehabilitacji w związku z różnymi problemami, to nasze Centrum Rehabilitacji znajdujące się we Wrocławiu z całą pewnością Ci pomoże w realizacji tego zadania. Dysponujemy doświadczoną ekipą pracowników, jednak największą zaletą naszych usług jest fakt, że do każdego pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny.

Fizjoterapeuta w Centrum Gawłowska Wrocław fot.1

Dokładamy wszelkich starań, aby poznać potrzeby pacjenta, jego oczekiwania oraz przede wszystkim problem, z jakim się do nas zgłosił. Podejmujemy się usług z zakresu fizjoterapii, fali uderzeniowej, tapingu, krioterapii i wielu innych zabiegów mających pozytywny wpływ na samopoczucie naszych pacjentów.

Fizjoterapeuta w Centrum Gawłowska Wrocław fot.2

Cały czas inwestujemy w najnowsze urządzenia do rehabilitacji i staramy się poszerzać wiedzę zatrudnionych u nas rehabilitantów. Dzięki nam uzyska się pomoc w przypadku problemów dotyczących barku, kolana, kręgosłupa, po uszkodzeniu łękotki i w wielu innych przypadkach. Gwarantujemy, że nasi rehabilitanci każdemu poprawią stan jego zdrowia i w miarę możliwości przywrócą sprawność.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Gdzie dzwonić
663025800
NIP
8981153108
REGON
363264255
Siedziba
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław
  • Centrum Rehabilitacji Gawłowska – fizjoterapeuta Wrocław
  • Centrum Rehabilitacji Gawłowska – fizjoterapeuta Wrocław